MICROBLADING

Vláskový vzhled obočí za pomoci čepelky. Není vhodné pro mastnou pleť.

4990,-

MICROSHADING

Vlásková technika s jemným pudrovým efektem. Není vhodné pro mastnou pleť.

5990,-

COMBO

Pudrová technika s částečným vláskováním. Vhodné pro všechny typy pleti.

5990,-

MAGIC SHADING

Pudrová technika jedním odstínem s ombre efektem. Pro všechny typy pleti.

5990,-

KOREKCE

Po 6 týdnech. Doporučujeme pro dostatečné uchycení pigmentu. Mastná pleť vyžaduje 2 i více.

1000,-

“Proč se přirozená krása vytrácí? Krása je přirozenost!”

Dnešní svět je plný umělé inteligence, umělých kožešin a umělé krásy od řas až po nehty. Proč se přirozená krása vytrácí? Každá žena je krásná a měla by být hrdá na svou jedinečnost! Toužíte li po přirozenosti, pak jste na správném místě! Pochlubte se tím, co vám příroda nadělila. Vaše obočí vám vyplním, ale i přesto bude jemné a přirozené. Přirozenost je pro mne vždy na prvním místě, žádné nepřirozené tvary ani barvy ode mne nečekejte 🙂
Dříve však, než li se u mne rozhodnete podstoupit PMU, přečtěte si prosím nezbytné informace a doporučení, které s aplikací souvisí a jsou i podmínkou návštěvy.
Lena Michael
0

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

PROSÍME UVĚDOMTE SI, ŽE VŠECHNY TECHNIKY PERMANENTNÍHO MAKE-UPU VYPADAJÍ PO VYHOJENÍ ZCELA ODLIŠNĚ, NEŽ LI IHNED PO APLIKACI! 

Jsem ráda, pokud mi před návštěvou pošlete či si sebou ke mne přinesete obrázek vašeho vysněného obočí, bohužel však pravidelně přicházíte s obrázky obočí, které není vytetováno, ale pouze upraveno stínem nebo s obočím, které je čerstvě po aplikaci PMU, a to vás mnohé velmi klame. Ihned po aplikaci je obočí o 30-50% sytější a 10-15% silnější, proto jsou nezbytné 2 návštěvy, v případech mastné pleti i více, aby se docílilo požadovaného výsledku.


Permanentní make-up je metoda dočasného líčení, nejde tedy o  klasického tetování do konce života. Kvalita si žádá čas, nechcete li skončit s nepřirozenými tlustými hranoly, jak často vídávám, musíte být při hojení trpělivé 🙂

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Ihned po aplikaci je obočí o 2 odstíny tmavší a o 10-15% silnější.

Obočí může být nateklé, načervenalé a pokřivené, to je v pořádku, po aplikaci je pokožka podrážděná.

Po cca 3-4 dnech nastává fáze stroupkování. Stroupek obočí ještě zvýrazní!

Po odpadnutí stroupků (7 dnů i déle), je pigment nejhlouběji, obočí působí velmi světle až neviditelně. Tak je to správně.

Nastává fáze hojení pokožky po tetování, i pokožka potřebuje čas na zhojení.

Další 4 týdny ( i více) pigment vystupuje na povrch, velmi pomalu.

Zákaz mazání po aplikaci BEPANTHENEM nebo vazelínou, nejde o klasické tetování!!! Dostanete speciální mastičku od nás.

Obočí je kompletně vyhojené cca po 6 týdnech, následuje případná korekce.

Buďte trpělivé a neurychlujte fáze hojení, děláte to pro sebe 🙂

Jak vypadá hojení

Vzhledem k častým otázkám, jak bude probíhat hojení vašeho nového obočí, jsme pro vás připravili souhrn toho, co vás čeká a nemine 🙂 Tak a hurá do toho! 

Obrázky jsou ilustrativní.

Platí se zálohy?

Ano, záloha 1000,- Kč musí být připsána nejpozději 3 pracovní dny (72h) po vytvoření rezervace na bankovní účet 2900184422/2010, pokud tak neučiníte, rezervace termínu bude ZRUŠENA. O připsání na účet neinformujeme, ale kontrolujeme. Termín je závazný po uhrazení zálohy a oboustranném potvrzení termínu sms.
Klient je POVINEN DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE NAPSAT: "ZÁLOHA - JMÉNO, PŘÍJMNENÍ, DATUM TERMÍNU".
Pokud tak neučiní, platba není připsána k rezervovanému termínu a je NEPLATNÁ.
Po zaslání zálohy (na termín) na účet, je klient POVINEN poslat printscreen výpisu nebo výpis z účtu pomocí sms, whats, fb či insta zprávou. Tak máme jistotu, že je platba opravdu odeslána včas.

Důvody, které NEJSOU v souladu s přesunem zálohy na termín na jiný termín tetování:
a)změny pracovních směn v práci,
b) neplánovaná dovolená,
c) zapomenutí na termín, únava, atd.

REZERVAČNÍ POPLATEK VRACÍME JEN V PŘÍPADĚ ZÁVAŽNÝCH ZDRAVOTNÍCH KOMPLIKACÍ.
Záloha se odečítá od celkové částky po tetování. Úhrada celého ošetření se uskuteční hotově po odečtení rezervační zálohy.

Záloha se NEVRACÍ v případě, že:
a) nedorazíte na domluvený termín
b) zrušíte/změníte termín méně než 72h předem (3 pracovní dny)

Do kdy mohu termín zrušit nebo přehodit?

Nejpozději 3 pracovní dny (72h) před vašim termínem na tel. 775 005 004 pomocí SMS nebo telefonicky. V případě zrušení termínu z naší strany, bude stanoven náhradní termín nebo vrácena přijatá záloha.

Dá se u vás platit kartou, nebo jen hotově?

U nás se dá platit hotově nebo převodem na účet. Kartou u nás není možno platit. Pokud nebudete mít hotovost, bankomat je pár kroků od nás.

Dá se u vás platit kartou, nebo jen hotově?

U nás se dá platit hotově nebo převodem na účet. Kartou u nás není možno platit. Pokud nebudete mít hotovost, bankomat je pár kroků od nás.

Nahradí mi PMU zcela líčení?

Vláskovaná technika microblading ne, pudrová technika ano. Základem microbladingu není, aby obočí vypadalo vytetovaně. Jeho základem je, aby obočí vypadalo přirozeně. Je důležité, abyste si sama rozmyslela, jaký výsledek očekáváte. Mnohdy ženy chtějí přes příliš tmavé obočí a neuvědomují si, že výrazné, moderní obočí je hezké v případě, že je žena výrazněji nalíčená, ale po odlíčení, pobytu např. u vody, může příliš výrazné obočí působit spíše vulgárně, nehezky a někdy až komicky.

Dají se tyto techniky kombinovat?

Ano, lze kombinovat nejen techniky, ale i aplikaci za použití strojku či ruční metodou.

Jak dlouho aplikace trvá?

Dle náročnosti 2-3h. Pamatujte, kvalita se nedá uspěchat.

Bojím se bolesti, zvládnu to?

Vnímání bolesti je u každé osoby jiné, stejný úkon může být vnímán rozdílně. Účinky místních anestetik mají antibakteriální účinky, podílí se na zástavě krvácení, které snižují četnost infekčních komplikací, mohou způsobit vasokonstrikci, která se projevuje zúžením cév a snížením průtoku krve v oblasti. Jemný otok, pnutí, suchá kůže a citlivost místa jsou po zákroku obvyklé, ale většinou vymizí ještě ten den, ale může trvat i několik dní, nebuďte proto znepokojeni, příznaky samy vymizí. Po dokončení PMU aplikujeme ochranný bariérový krém, který poslouží jako ochrana před infekcí a vnějšími vlivy.

Musí být barva po aplikaci tak tmavá a obočí tak tlusté?

Ano, musí. Barva po vyhojení zesvětlí o 30 - 50%., obočí ztenčí o 10-15%. Je přirozené, že ne všechny části se vyhojí stejnobarevně, barva se sjednotí právě při korekci. K požadovanému výsledku je zapotřebí 1 - 3 aplikace.

Udělá se mi stroupek?

Ano, po aplikaci se stroupek udělá. Při microbladingu/vláskování však stroupek nebývá, jde však o mnoho faktorů. Stroupek odpadá zhruba do jednoho týdne.

Všechny stroupky jsou pryč a žádnou barvu nevidím, je to normální?

ANO!!! Po odpadnutí stroupků je pigment nejhlouběji, teprve se usazuje, nyní nastává fáze hojení pokožky po tetování, i pokožka potřebuje čas na zhojení 🙂 Pigment/barva teprve nyní pomalu vystupuje na povrch, má na to další cca 4 týdny, dříve obočí neuvidíte.

Je nutná korekce?

Korekci doporučujeme, a to po 6 týdnech. Je vhodné s tím dopředu počítat, konečné rozhodnutí je však na vás. Bohužel vám nikdo nemůže v žádném případě zaručit, jak se barva ve vaší kůži uchytí. Je přirozené, že ne všechny části se vyhojí stejnobarevně, barva i tvar, se sjednotí právě při korekci. Chcete li mít obočí výrazné, je korekce nezbytností. U některých typů pokožky se pigment uchycuje velmi špatně a je třeba provést korekcí více. Pamatujte však, že u osob, které se hodně sluní, intenzivně sportují, absolvují chemický peeling či mají výrazně mastnou plet', bude potřebovat pigment oživit dříve.

Jak dlouho mi permanentní make up vydrží?

Od 1-3 let i více u pudrových technik a od 8 měsíců do 1,5 roku u microbladingu. Nikdy se však nedá dopředu určit, jak dlouho pigment v kůži vydrží. Trvanlivost závisí na mnoha faktorech, např typu pleti, čím mastnější pleť, tím hůře pigment nejen chytá, ale i rychleji mizí. Microblading se proto u mastné pleti neprovádí. Dále na zdravotním stavu, užívaných lécích a síle imunitního systému, dodržení pokynů před a po aplikaci nebo věku. Čím je žena vyššího věku, tím déle tetování vydrží. Pleť se stává s přibývajícím věkem přirozeně sušší, což je pro uchycení pigmentu žádoucí. Naopak rychleji vymizí u mladších žen cca okolo 20 roku věku, kdy kůže ještě produkuje výrazně více kožního mazu. A v neposlední řadě závisí trvanlivost na technice. Rychleji vymizí technika microbladingu/čepelková metoda, než li celo vyplněně či pudrové. Rychleji vymizí světlá barva, než tmavá.

Mám se na aplikaci nějak připravit?

Ano. Důsledná příprava těla a pokožky na zákrok má vliv na intenzitu krvácení, bolestivost zákroku, případné komplikace a v první řadě na výsledek, jak bude "chytat" pigment do pokožky. Z tohoto důvodu buďte prosím důsledná při jejich dodržení. Před zákrokem buďte v dobré kondici a odpočatá, najedená a s dostatkem tekutin v těle, vyloučena je aplikace při akutním onemocnění! V den aplikace není vhodná fyzická námaha kvůli potu a soli, které mohou způsobit předčasné zesvětlení pigmentu. Ze stejného důvodu je vhodné se po dobu cca 10 dní vyvarovat sportovním aktivitám. Přijít nenalíčená (kromě obočí), to naličte tak, jak jste každý den zvyklá chodit upravená. Je pro mne velice důležité vidět Vaše obočí tak, jak jste zvyklá a v čem se cítíte dobře. Výsledný efekt musí působit přirozeně a co nejvíce připomínat obočí skutečné. Neprovádějte nejlépe 2-3 měsíce před výkonem detoxikační kúry , neberte chlorellu, Wobenzym či jiné látky vedoucí k očistě či zvýšené regeneraci organismu. Aplikovaný pigment by se z těla mohl více vylučovat a nemusel by dobře chytnout!Pokud si barvíte obočí a chystáte se na PMU, obočí alespoň 1 měsíc před zákrokem nebarvit a nechat Vaši přirozenou barvu pro lepší odhad odstínu! 24 hodin před zákrokem nepít žádné alkoholické nápoje, kávu a kofeinové nápoje !!! 3 dny před zákrokem vůbec nepoužívat solária, samoopalovací krém a neopalovat se, ani před zákrokem nebýt čerstvě silně opálena (aplikovaný pigment v pokožce může měnit barevný odstín)! Po aplikaci botoxu do čela možné první sezení po 4 týdnech. To, jak se o obočí starat, se dozvíte po aplikaci přímo od nás.

Kontraindikace

Mastný typ pleti (výsledek může být rozpitý, celkově zhoršené uchycení pigmentu), opálená pleť, menstruace, při alergii na léky a anestetika (kovy, mesocain, atd.), při psychické labilitě špatný zdravotní stav, nemoc/nachlazení, antibiotika! nesmí se provádět PM minimálně 7 dní od jejich doužívání těhotenství (2 měsíce od ukončení laktace), při hemofilii (porucha srážlivosti krve - zvýšená nežádoucí krvácivost - aplikace nejdříve 30 dní po vysazení léků), pokud jste dárce krve (1 rok po je zákaz permanentu), při užívání léků na ředění krve (warfarin) - možno provést nejdříve 28 dní po vynechání, při cukrovce (při injekčním dodávání inzulínu), při epilepsii (riziko vyvolání záchvatu), při léčbě akné Accutanem - nejdříve za rok, po transplantaci orgánů, při virových nákazách, při infekčních onemocněních (žloutenka, AIDS), pokud máte na budoucím tetování keloidní jizvu (nedoporučuje se), při hypo nebo hyper funkci štítné žlázy (vlivem užívání léků Thyrozol / Euthyrox, aj.) - způsobí předčasné zesvětlení pigmentu při poruše imunity (chemoterapie) - možno provádět nejdříve za 6 měsíců při kožních onemocněních (lupénka, plísňová onemocnění).

KONTAKT

ADRESA

Náměstí Míru 1195/5

Vinohrady

SMS

Veškeré dotazy či objednávky po SMS v pracovní dny, volám případně zpět. Prosím o trpělivost, odpovídám následující dny. Nemocné klientky nepřijímám!

775 005 004

E-MAIL

info@lenamichaelpmu.cz

© 2019 DNA CLINIC / Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a fotografií je nezákonné. Vytvořeno Lena Michael.