DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Objednávky přijímám POUZE přes sms po prostudování podmínek níže, ve všední dny v čase od 8-18h. V případě nutnosti volejte, pokud se v tomto čase nedovoláte, tetuji a z hygienických důvodů nesahám na telefon. Napište sms, později zavolám zpět. Akceptujeme pouze 1 přesunutí či zrušení termínu! Konzultace a opravy po cizích lidech, nedělám. Závazná rezervace proběhne po uhrazení platby na účet a oboustranném potvrzení termínu sms.

 • Příchod do studia např. 11:00-11:15,  nepřicházejte dříve. Čekací doba se pohybuje od 15 minut i více, tak s tím prosím počítejte, v případě integrity kůže nelze pracovat na minuty, berte to prosím na vědomí a na naší návštěvu si vyčleňte časovou rezervu nejen na samotnou aplikaci, která se pohybuje od 3-4h, tak na případnou čekadobu.
 • Čekárna bude uzavřena, nepohybujte se, ani se nezdržujte v prostorech kadeřnictví, přes které k nám procházíte.Klient se dostaví do salonu v roušce a nebude ji odkládat po celou dobu návštěvy u nás. Při aplikaci PMU se rouška nesundavá! Před přijetím Vám bude změřena teplota se zjištěním celkového stavu a budete požádáni o podepsání prohlášení o zdravotním stavu a provedena desinfekce rukou.
 • Ruka se při uvítání i loučení NEPODÁVÁ!
 • Přísný zákaz komunikace bez roušky! Konzultace, které probíhají běžně před a po aplikaci, nově probíhají telefonicky nebo venku při povinném 2m odstupu s rouškou.
 • Snížili jsme počet klientů tak, aby bylo možné veškeré vybavení a prostory po každém klientovi vydesinfikovat ozonem, pro maximální zamezení kontaminace.
 • Během tetování nezvedáme telefon, prosím nenechávejte telefon dlouho zvonit.
 • Veškeré platby probíhají předem bankovním převodem, tak i doplatky.
 • Hotovost NEPŘIJÍMÁME!
 • Dbejte zvýšená hygienická opatření.
 • Platby za ošetření se provádějí bezhotovostním bankovním převodem dle platného ceníku na bankovní účet 2900184422/2010. Potvrzující sms o připsání platby na účet nezasíláme. Zasíláme sms pouze v případě, nepřijde li platba dle platných podmínek.
 • Doplatky za ošetření budou provedeny bezhotovostním převodem.
 • Platba musí být připsána nejpozději 3 pracovní dny (72h) po vytvoření ústní či písemné rezervace. V případě, že platba nebude dle podmínek připsána, rezervace je stornována. 
 • Závazná rezervace je platná až po připsání platby na účet.
 • Akceptujeme 1 přesunutí nebo zrušení termínu. Platba je následně vrácena do 3 pracovních dnů. Rezervovaný termín je možné zrušit pouze SMS na čísle 775 005 004 nejpozději 3 pracovní dny (72 hodin) před vaším termínem. Pokud se na rezervovaný termín nedostavíte nebo jej zrušíte později než 3 pracovní dny (72 hodin), storno poplatek 1500,- Kč. Náhradní termín nenabídneme.
 • Do zprávy pro příjemce pište jméno, příjmení a dohodnutý termín, např.: Jana Nováková, 18.6.2019/16h.

Realistika je o přesnosti a práci s odstíny. Toužíte li po přirozenosti, pak jste na správném místě. Ode mne se nedočkáte nevzhledných tlustých hranolů, pracuji pouze s technikami, které jsou po vyhojení naprosto přirozené.

PLÁNUJETE PERMANENTNÍ MAKE UP?

 1. Hledejte vyhojené fotografie a videa obočí, nejčastěji prezentované fotografie jsou focené ihned po aplikaci a tím pádem máte mnohé zkreslené představy, jak má vypadat vyhojený permanentní make up. Vyhojené obočí je jemné a měkké, přirozené, k nerozeznání od vlastního obočí, bez ostrých hran a lesklého povrchu. Permanentní make up nemá vypadat jako sytá tužka ani fix na obočí!
 2. Promyslete, jak chcete, aby vaše budoucí obočí vypadalo. Jste žena, která se nelíčí, preferuje  přirozenost a ráda by nedbalé obočí? Pak je vhodná vlásková technika. Pokud dáváte přednost permanentně upravenému stylu, sama se denně líčíte, obočí si stínujete pudrem, pak je pro vás vhodná pudrová  technika ombre. Sama si v klidu rozmyslete, jaké obočí chcete a objednejte se s jasnou představou, kterou při konzultaci, před samotnou aplikací, probereme (15min konzultace)
 3. Než si necháte aplikovat cokoli do pokožky, prověřte si veškeré dostupné informace o studiu, kde PMU dělají. Nechte si předložit portfolio artistky, práce před, po aplikaci, po vyhonení – tzn 2 měsíce, rok po aplikaci, ať víte, co budete skutečně nosit.
 4. Nechte si předložit certifikaci a ŽL na permanentní make-up, bohužel čím dál častěji vykonávají PMU osoby, které nejen žádné vzdělaní v permanentním oboru nemají, neumějí česky, používají čínský nekvalitní a nebezpečný materiál, lákají na levné ceny, techniky nevykonávají správně a následky pak všichni vidíme na ulicích v podobě nepřirozených modrých, lesklých, jednolitých čar místo obočí 🙁

OMBRE POWER BROWS

HAIR STROKE BROWS

MICROBLADING

PÁR SLOV O PERMANENTNÍM MAKE UPU

Dočasný PMU make-up je navržen tak, aby přirozeně zdůrazňoval krásu, odstraňoval nedostatky, zarovnál nebo zdůraznil tvar obočí, očí nebo rtů. Pamatujte, že permanentní make up nemá nahradit tradiční silný večerní make-up. Úkolem zkušeného odborníka je individuálně zvolit techniku ​​pro typ pleti klienta, vhodnou barvu a tvar odpovídající rysům obličeje. Specialista by měl pečlivě vyslechnout klienta. Jeho úkolem je poskytovat veškeré informace o samotném zákroku, o následné domácí péči s možnými komplikacemi a důsledky při nedodržení doporučení.

V první řadě diagnostikuji pleť a teprve následně vybereme techniku. Specialista, který tetuje v oblasti obličeje, musí být zároveň skvělý diagnostik (min.kosmetička či dermatolog), např. onemocnění Rosacea, kterou má mnoho klientek, aniž by o ni věděly, se velmi těžce tetuje pro zánetlivé procesy a musíme přistoupit k jiné technice, než li bylo přáno nebo permanentní make up zcela rozmluvit. Na prvním místě musí být vždy zdraví a spokojenost klientek při nošení nového obočí po celou dobu trvanlivosti PMU.

Permanentní make-up není večerní make-up. Silně zdůrazněné obočí dává agresivní, často vulgární vzhled. Při rozhodování o léčbě make-upu nezapomeňte zdůraznit své přirozené silné stránky nebo odstranit nedostatky, ale vždy jemně.

Trvanlivost make-upu

Je mýtem, že permanentní make-up provedený jednou zůstává po dobu 10-15 let. Trvanlivost permanentního make-upu závisí na mnoha faktorech. Správně vytvořený permanentní make-up by měl být obnoven jednou za 1-1,5 roku. Pamatujte, že čím tmavší je pigment, tím je pravděpodobnější, že zůstane v pokožce déle. Příkladem jsou oční linky, které kdysi ve většině případů s námi zůstaly po celý život.

Jehly pro permanentní make-up jsou určeny pouze pro jedno použití. Specialista by měl jehlu otevřít u klienta. Je nepřijatelné znovu použít stejnou jehlu pro nápravnou operaci. Nenechte se přesvědčit, že jehla je sterilizovaná a bude použita znovu při vaší druhé návštěvě.

Bohužel, stejně jako v každém průmyslovém odvětví, existují studia a osoby, kde jsou ceny služeb podhodnoceny, a tím i jejich kvalita. Při řešení kvality služeb bychom si měli uvědomit, že jde v první řadě o vás a o vaše zdraví. Pamatujte, že permanentní make-up je klasifikován jako exkluzivní a drahý. Na tento typ aplikace byste neměli šetřit především proto, že se provádí na obličeji. Chyby způsobené pigmentací jdou velmi obtížně odstranit, připravit si musíte nejen několika tisícové výdaje, ale i nutnou dávku trpělivosti a omezení v životě, které s hojivým procesem úzce souvisí a bohužel ani pak nemáte jistotu, že se podaří chybný pigment zcela odstranit. Při výběru specialisty sledujte styl, který by měl odpovídat vaší představě po VYHOJENÍ, nikoli ihned po aplikaci.. Než se rozhodnete, seznamte se s prací specialisty. Je důležité, aby osoba provádějící aplikaci, vám byla schopna ukázat obrázky a videa před, po a po uzdravení, bez toho důrazně nedoporučuji aplikaci podstoupit, jelikož je dnes bohužel mnoho osob, které nemají žádné vzdělání, nectí hygienu, používají jehly na několik osob a fotografie ukazují pouze po aplikaci, nikoli po VYHOJENÍ. Dbejte na ukázce vyhojené obočí, jak fotografií, tak videa, která se nedají upravit! Slevové portály jsou svobodná volba každého z nás, pokud při návštěvě údajnému specialistovi nerozumíte, nevidíte nezbytné osvědčení a přesto si necháte aplikaci provést, důsledky musíte nést samy.

POZOR!

Jsou situace, kdy jsou fotografie ukradeny a umístěny na sociálních médiích. Pokud si nejste jisti, zda fotografie patří dané osobě, nechte si ukázat více prací dané osoby,a to fotografie a videa před-po- po vyhojení.

AFTERCARE

Barva obočí je ihned po aplikaci o 2 odstíny tmavší a o 10-15% silnější. Obočí může být nateklé, načervenalé a pokřivené, to je v pořádku, po aplikaci je pokožka podrážděná. První dva dny jsou nejdůležitější! Večer a druhý den po aplikaci odsávat přebytečný tkáňový mok dle mé ukázky. Obdržíte ode mne mastičku, její použití Vám vysvětlím po aplikaci. Během prvních dnů po zákroku je barva velmi intenzivní. Připravte se na to např.brýlemi, čepicí, skvěle funguje ofina 🙂 Nepanikařte, tak je to správně! Musíte být trpěliví.

Po cca 3-4 dnech nastává fáze stroupkování. Stroupek obočí ještě zvýrazní. Po odpadnutí stroupků (7 dnů i déle), je pigment nejhlouběji, obočí působí velmi světle až neviditelně. Tak je to správně, pigment se usazuje. Nyní nastává fáze hojení pokožky po tetování, i pokožka potřebuje čas na zhojení. Při hojení obočí může  silně svědit, v takovém případě doporučuji provádět tlakovou masáž v místě svědění. Neškrábejte! Poškrábání může oslabit intenzitu pigmentu a způsobit jizvy. Chraňte nové obočí vždy vysokým faktorem, povoleno je však až po 7 dnech od aplikace a nezbytně ihned po opadnutí stroupku, kdy je pokožka zcela obnažena a sluníčko by mohlo pigment fatálně poškodit.

Další 4 týdny ( i více) pigment vystupuje na povrch, velmi pomalu.  Obočí je kompletně vyhojené cca po 6 týdnech, následuje případná korekce. Buďte trpělivé a neurychlujte fáze hojení. Použití antibiotik a hormonální antikoncepce může vést k rychlejšímu vyblednutí pigmentu.

škrábat, nanášet jakékoliv kosmetické prostředky, mytí obočí pouze antibakteriálním mýdlem, použití solária, sauna, kosmetické ošetření na obličeji, sluníčko (vždy chraňte obočí

Výrazná barva a zarudnutí v pigmentové oblasti  bezprostředně po aplikaci, je zcela normální. Nepropadejte panice. Je důležité dodržovat pokyny odborníka. Pamatujte, že péče po ošetření je stejně důležitá jako samotná aplikace. Pokud chcete, aby se vaše obočí hojilo rovnoměrně a konečný výsledek byl takový, jaký jste si představovala, dodržujte doporučení po ošetření, která jsou nejen zde, ale dozvíte se ode mne i po samotném zákroku.

Nesnažte se být chytřejší než odborník, nezavádějte svá vlastní pravidla péče.

Pravidla PMU

Vždy vycházíme z přirozeného odstínu chloupku klientky a z odrostu vlastních vlasů

 • BLONDÝNKY– o 2 odstíny tmavší, než li jsou vlasy
 • TMAVOVLÁSKY/ČERNOVLÁSKY – o 2 odstíny světlejší, než li jsou vlasy

DŮVODY MODRÉHO NEBO ČERVENÉHO OBOČÍ?

Trvanlivost PMU obočí je VŽDY maximálně 2roky+,  ale např oční linky vydrží 3-5 let. Jednoduše řečeno ten, který aplikaci vykonal, neměl dostatečné znalosti o hloubce vpichu, tetoval hlouběji, než li měl a tím způsobil tzv. Tyndallův efekt. Následky jsou bohužel mnohdy nevratné.  Je naprosto nezbytné, aby právě pigment do obočí, byl vpraven do správné hloubky a jednalo se skutečně o dočasné tetování, nikoli trvalé.  

Tyndallův rozptyl“ pojmenovaný po vědci 19. století John Tyndall. Světlo, které prochází jakoukoli koloidní látkou, se rozkládá na různé vlnové délky. Kůže umožňuje teplejší červené spektrum proniknout hlouběji než chladnější modrá a UV světla. Můžete se pokusit prosvítit světlo kůží a uvidíte, že má oranžovou / červenou barvu. To kvůli Tyndallovu efektu.

Fatální důsledky jsou:

 • zjizvení tkáně (i po odstranění laserem Vám jizva zůstane, bohužel se stává, že jich naopak více přibyde) a jizvy se následně nikdy netetují!

 • Vypadávání vlastních chloupků v důsledku špatné hloubky aplikace s narušením vlasové cibulky

 • modrání, červenání obočí = špatná hloubka při aplikaci – PMU se aplikuje do vrchní 1/3 dermis, trvalé tetování do spodní dermis + nekvalitní čínský pigment

OTÁZKY&ODPOVĚDI

 • Platby za ošetření se provádějí bezhotovostním bankovním převodem po výběru ošetření dle platného ceníku na bankovní účet 2900184422/2010. Potvrzující sms o připsání platby na účet nezasíláme. Zasíláme sms pouze v případě, nepřijde li platba dle platných podmínek.Doplatky za ošetření budou provedeny bezhotovostním převodem.Platba musí být připsána nejpozději 3 pracovní dny (72h) po vytvoření ústní či písemné rezervace. V případě, že platba nebude dle podmínek připsána, rezervace je stornována. Závazná rezervace je platná až po připsání platby na účet. Akceptujeme 1 přesunutí nebo zrušení termínu. Platba je následně vrácena do 3 pracovních dnů. Rezervovaný termín je možné zrušit pouze SMS na čísle 775 005 004 nejpozději 3 pracovní dny (72 hodin) před vaším termínem. Pokud se na
 • rezervovaný termín nedostavíte nebo jej zrušíte později než 3 pracovní dny (72 hodin), storno poplatek 1500,- Kč. Náhradní termín nenabídneme.
 • Do zprávy pro příjemce pište jméno, příjmení a dohodnutý termín, např.: Jana Nováková, 18.6.2019/16h.

Nejpozději 3 pracovní dny (72h) před vašim termínem na tel. 775 005 004 pomocí SMS. Akceptuji pouze 1 přesunutí termínu, následně náhradní termín nenabídnu. V případě zrušení termínu z mé strany, bude stanoven náhradní termín nebo vrácena přijatá záloha.

Ne, doplatky přijímáme pouze hotově. 

Pudrová technika ANO, microblading ne. Stále však mluvíme o náhradě vystínovaného obočí za použití dekotativního stínu, nikoli tvrdé tužky na obočí, která dělá nepřirozené, ostré hrany. Cílem PMU je měkkost a přirozenost. Základem microbladingu není, aby obočí vypadalo vytetovaně. Jeho základem je doplnění chybějících chloupků vlastních, proto doporučuji tuto techniku v případě, že nějaký základ chloupků máte, jinak obočí vypadá uměle. Je důležité, abyste si sama rozmyslela, jaký výsledek očekáváte. Vždy však pamatujte, že PMU nemá simulovat tvrdou a ostrou tužku na obočí, ale pouze stín, v případě microbladingu doplnění vlastních chloupků. Microblading vypadá hezky čerstvě po aplikaci, ne však tolik po vyhojení. Na internetu najdete spoustu obrázků microbladingu, převaha z nich jsou však čerstvě po aplikaci, kdy je vytetovaný chloupek ostrý a sytý, po vyhojení se bohužel v lepším případě lehce, v horším případě zcela, rozpyje a obočí působí flekatě.

Mnohdy ženy chtějí přes příliš tmavé obočí a neuvědomují si, že výrazné, moderní obočí je hezké v případě, že je žena výrazněji nalíčená, ale po odlíčení, pobytu např. u vody, může příliš výrazné obočí působit spíše vulgárně, nehezky a někdy až komicky.

Ne, opravy nedělám. Pokud ode mne chcete PMU, musíte si nechat původní barvu odstranit. Připravte si bohužel několik tisíc za laser či chemické odstranění a nepříjemné hojení bez sluníčka, pokožka musí být zcela zhojena.

Dle náročnosti 3h+. Pamatujte, kvalita se nedá uspěchat.

MICROBLADING – méně výrazný po aplikaci → hojení méně výrazné, mikro stroupek či žádný → trvanlivost však pouze 1 rok max 1,5 roku dle typu pleti a dalším faktorů + finální vstřebávání může působit flekatě, jelikož se vytetovaný chloupek nevstřebává kompaktně najednou, ale ve fázích. Bohužel čepelková technika (řezné ranky místo vpichu) tvoří mikroskopické jizvy, i v případě, že se technika provádí správně, což při opakovaném oživování obočí během let může vytvořit stále větší jizvení. V jizvě pak následně nedrží ŽÁDNÝ pigment, žádná technika, jizva se netetuje!

PUDROVÁ,VLÁSKOVÁ TECHNIKA tetovacím strojkem – VELMI VÝRAZNÉ čerstvě po aplikaci → hojení ještě více výrazné díky 100% pokrytí tetovácí plochy + stroupku, který je sám o sobě tmavý → po opadnutí stroupku je pigment neviditelný, působí to dojmem, že se barva vůbec neuchytila a začínáte panikařit 🙂 ano, všichni 🙂 obočí je začervenalé, lehce oranžové→ den ode dne začíná pigment vystupovat na povrch, červenání mizí a za 6 týdnů – 2 měsíce je obočí zcela vyhojené a bez začervenání. Trvanlivost 2 roky+, vstřebávání jako skvrna a zcela zesvětlí bez známky poškození či jizvení.

Vnímání bolesti je u každé osoby jiné, stejný úkon může být vnímán rozdílně. Účinky místních anestetik mají antibakteriální účinky, podílí se na zástavě krvácení, které snižují četnost infekčních komplikací, mohou způsobit vasokonstrikci, která se projevuje zúžením cév a snížením průtoku krve v oblasti. Jemný otok, pnutí, suchá kůže a citlivost místa jsou po zákroku obvyklé, ale většinou vymizí ještě ten den, ale může trvat i několik dní, nebuďte proto znepokojeni, příznaky samy vymizí. Po dokončení PMU aplikujeme ochranný bariérový krém, který poslouží jako ochrana před infekcí a vnějšími vlivy.

Ano, musí. Barva po vyhojení zesvětlí o 30 – 50%., obočí ztenčí o 10-15%. Je přirozené, že ne všechny části se vyhojí stejnobarevně, barva se sjednotí právě při korekci. K požadovanému výsledku je zapotřebí 1 – 3 aplikace dle typu pleti a mnoha dalších faktorů.

Ano, po aplikaci se stroupek udělá, obzvláště při pudrové technice. Při microbladingu/vláskování však stroupek nebývá, jde však o mnoho faktorů. Stroupek odpadá zhruba do jednoho týdne.

ANO!!! Po odpadnutí stroupků je pigment nejhlouběji, teprve se usazuje, nyní nastává fáze hojení pokožky po tetování, i pokožka potřebuje čas na zhojení 🙂 Pigment/barva teprve nyní pomalu vystupuje na povrch, má na to další cca 4-6 týdnů, dříve obočí neuvidíte.

Od 1-3 let i více u pudrových technik a od 8 měsíců do 1,5 roku u microbladingu. Nikdy se však nedá dopředu určit, jak dlouho pigment v kůži vydrží. Trvanlivost závisí na mnoha faktorech, např typu pleti, čím mastnější pleť, tím hůře pigment nejen chytá, ale i rychleji mizí. Microblading se proto u mastné pleti neprovádí. Dále na zdravotním stavu, užívaných lécích a síle imunitního systému, dodržení pokynů před a po aplikaci nebo věku. Čím je žena vyššího věku, tím déle tetování vydrží. Pleť se stává s přibývajícím věkem přirozeně sušší, což je pro uchycení pigmentu žádoucí. Naopak rychleji vymizí u mladších žen cca okolo 20 roku věku, kdy kůže ještě produkuje výrazně více kožního mazu. A v neposlední řadě závisí trvanlivost na technice. Rychleji vymizí technika microbladingu/čepelková metoda, než li celo vyplněně či pudrové. Rychleji vymizí světlá barva, než tmavá.

Trvanlivost PMU obočí je VŽDY maximálně 2roky+, ale např. oční linky vydrží 3-5 let. Jednoduše řečeno ten, který aplikaci vykonal, neměl dostatečné znalosti o tom, do jaké hloubky se implemtuje PMU , tetoval hlouběji, než li měl a tím klientku fatálně poškodil, jelikož se obličej během stárnutí mění, povadá a je naprosto nezbytné, aby právě obočí bylo provedeno do správné hloubky a jednalo se skutečně o dočasné tetování, nikoli trvalé.

Fatální důsledky jsou:

 • zjizvení tkáně (i po odstranění laserem Vám jizva zůstane, bohužel se stává, že jich naopak více přibyde) a jizvy se následně nikdy netetují!

 • Vypadávání vlastních chloupků v důsledku špatné hloubky aplikace a narušení vlasové cibulky

 • modrání, červenání obočí = špatná hloubka při aplikaci a možný nekvalitní pigment

Pokud ode mne chcete PMU, musíte si nechat původní barvu odstranit.

Korekci doporučujeme, a to po 6 týdnech obzvláště při microbladingu. Je vhodné s tím dopředu počítat, konečné rozhodnutí je však na vás. Bohužel vám nikdo nemůže v žádném případě zaručit, jak se barva ve vaší kůži uchytí. Je přirozené, že ne všechny části se vyhojí stejnobarevně, barva i tvar, se sjednotí právě při korekci. Chcete li mít obočí výrazné, je korekce nezbytností. U některých typů pokožky se pigment uchycuje velmi špatně a je třeba provést korekcí více. Pamatujte však, že u osob, které se hodně sluní, intenzivně sportují, absolvují chemický peeling či mají výrazně mastnou plet‘, bude potřebovat pigment oživit dříve.

Ano. Důsledná příprava těla a pokožky na zákrok má vliv na intenzitu krvácení, bolestivost zákroku, případné komplikace a v první řadě na výsledek, jak bude „chytat“ pigment do pokožky. Z tohoto důvodu buďte prosím důsledná při jejich dodržení. Před zákrokem buďte v dobré kondici a odpočatá, najedená a s dostatkem tekutin v těle, vyloučena je aplikace při akutním onemocnění! V den aplikace není vhodná fyzická námaha kvůli potu a soli, které mohou způsobit předčasné zesvětlení pigmentu. Ze stejného důvodu je vhodné se po dobu cca 10 dní vyvarovat sportovním aktivitám. Přijít nenalíčená (kromě obočí), to naličte tak, jak jste každý den zvyklá chodit upravená. Je pro mne velice důležité vidět Vaše obočí tak, jak jste zvyklá a v čem se cítíte dobře. Výsledný efekt musí působit přirozeně a co nejvíce připomínat obočí skutečné. Neprovádějte nejlépe 2-3 měsíce před výkonem detoxikační kúry , neberte chlorellu, Wobenzym či jiné látky vedoucí k očistě či zvýšené regeneraci organismu. Aplikovaný pigment by se z těla mohl více vylučovat a nemusel by dobře chytnout!Pokud si barvíte obočí a chystáte se na PMU, obočí alespoň 1 měsíc před zákrokem nebarvit a nechat Vaši přirozenou barvu pro lepší odhad odstínu! 24 hodin před zákrokem nepít žádné alkoholické nápoje, kávu a kofeinové nápoje !!! 3 dny před zákrokem vůbec nepoužívat solária, samoopalovací krém a neopalovat se, ani před zákrokem nebýt čerstvě silně opálena (aplikovaný pigment v pokožce může měnit barevný odstín)! Po aplikaci botoxu do čela možné první sezení po 4 týdnech.

To, jak se o obočí starat, se dozvíte po aplikaci přímo od nás, každá technika má jiná pravidla.

 • Mastný typ pleti (výsledek může být rozpitý, celkově zhoršené uchycení pigmentu),

 • opálená pleť

 • menstruace

 • při alergii na léky a anestetika (kovy, mesocain, atd.), při psychické labilitě

 • špatný zdravotní stav, nemoc/nachlazení, antibiotika! nesmí se provádět PM minimálně 7 dní od jejich doužívání

 • těhotenství (2 měsíce od ukončení laktace

 • při hemofilii (porucha srážlivosti krve – zvýšená nežádoucí krvácivost – aplikace nejdříve 30 dní po vysazení léků)

 • pokud jste dárce krve (1 rok po je zákaz permanentu)

 • při užívání léků na ředění krve (warfarin) – možno provést nejdříve 28 dní po vynechání

 • při cukrovce (při injekčním dodávání inzulínu)

 • při epilepsii (riziko vyvolání záchvatu)

 • při léčbě akné Accutanem – nejdříve za rok

 • po transplantaci orgánů

 • při virových nákazách, při infekčních onemocněních (žloutenka, AIDS)

 • pokud máte na budoucím tetování keloidní jizvu (nedoporučuje se)

 • při hypo nebo hyper funkci štítné žlázy (vlivem užívání léků Thyrozol / Euthyrox, aj.) – způsobí předčasné zesvětlení pigmentu

 • při poruše imunity (chemoterapie) – možno provádět nejdříve za 6 měsíců

 • při kožních onemocněních (lupénka, plísňová onemocnění)

V PŘÍPADĚ KOPÍROVÁNÍ FOTEK ČI TEXTŮ SE DOPOUŠTÍTE KRÁDEŽE, V TAKOVÉM PŘÍPADĚ PŘISTOUPÍM K PRÁVNÍ OCHRANĚ.

KONTAKT

ADRESA

Náměstí Míru 1195/5

Vinohrady

SMS

Veškeré dotazy či objednávky po SMS v pracovní dny, volám případně zpět. Prosím o trpělivost, odpovídám následující dny. Nemocné klientky nepřijímám!

775 005 004

E-MAIL

info@lenamichaelpmu.cz

© 2019 DNA CLINIC / Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a fotografií je nezákonné. Vytvořeno Lena Michael.